Vodafone Gölcük / Celil Uygun

Gölcük İletişim Sistemleri, bilgi ve deneyime dayalı bir altyapı oluşturarak telekomünikasyon alanında pazarı yönlendiren bireysel ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlerin dağıtımını yapmak amacıyla kurulmuş bir şirkettir. Telekomünikasyon alanındaki gelişmeleri, en efektif koşullarla, bireysel kullanıcılara ve iletişim alanında faaliyet gösteren kuruluşlara sunmayı hedeflemektedir.

Türkiye'nin telekomünikasyon teknolojilerini yenilemesinin her aşamasında, bu teknolojileri Türkiye’ye getiren, geliştiren ve entegrasyonunu sağlayan ekiplerin içinde yer almışlardır. Sektöründeki deneyimli ve bilgili kadroları bünyesinde barındıran Gölcük İletişim Sistemleri' nin amacı, dünyanın güçlü telekomünikasyon ürün, aksesuar ve tarifelerini güçlü kadrosuyla bayilerine kazandırarak teknolojinin farklı yönleriyle tanıştırmaktır.

Gölcük İletişim sistemleri, Telekomünikasyon alanında  satış ve hizmet alanında güçlü bir seçenek sunmaktadır.Kocaeli ilinin Gölcük ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Gölcük güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Sizleri de Gölcük Cep Merkezimize bekliyoruz.